Jak się przygotować do masażu

przed

...wizytą, jeżeli znajdziesz ku temu przestrzeń- przygotuj się już w domu. Weź ciepły prysznic by Twoje ciało rozluźniło się a skóra otworzyła na wchłanianie olejków.

Bardzo prosimy o wcześniejsze przybycie (10 minut). Ten czas wykorzystamy na uzupełnienie ankiety, w której dowiemy się o Państwa ewentualnych chorobach i urazach. Tak by masaż był dla Państwa komfortowy i bezpieczny. Opowiemy o masażu, zaprosimy do szatni by przebrali się Państwo w odpowiedni strój.

W szatni czeka na Państwa jednorazowa bielizna, klapki oraz szlafrok – nie trzeba ze sobą nic zabierać. Wszystkie potrzebne rzeczy zapewniamy na miejscu.

W naszym salonie czekają na Państwa prysznice. W razie potrzeby skorzystania prosimy by przybyć odpowiednio wcześniej.

By czuć się komfortowo podczas masażu nie zalecamy pić dużo płynów (szczególnie odradzamy napoje gazowane) oraz nie powinni Państwo jeść obfitych posiłków.

podczas

...masażu to Państwo decydują o jego intensywności. Zawsze pytamy o siłę nacisku przed masażem, jednak gdy ktoś jest po raz pierwszy na masażu Tajskim często nie wie czego oczekiwać. Prosimy bez skrępowania powiedzieć lub pokazać naszemu Mistrzowi Masażu, że powinien być mocniejszy lub delikatniejszy. Proszę również zgłaszać dyskomfort – jeśli jest Państwu zbyt zimno lub zbyt ciepło.

Dysponujemy dodatkowym kocem/ręcznikiem lub włączymy dodatkowe ogrzewanie. W trakcie masażu w razie potrzeby można wyjść do toalety, często się zdarza, że masaż „wyciąga” płyny z naszego organizmu. Podczas masażu również zdarza się, że masażysta skupi się na wybranej partii ciała, która w jego ocenie jest najmocniej spięta.

Mając ogromne doświadczenie, masażyści są w stanie zlokalizować napięte i wymagające pomocy miejsca, nawet jeśli my sami o tym nie wiemy. Postarają się oni zniwelować i rozproszyć te napięcia w celu odblokowania przepływu energii.

po

...zakończeniu można podziękować masażyście składając dłonie w tajskim kobkun kaaa, które wykonujemy składając ręce jak do modlitwy i pochylając się w krótkim ukłonie wymawiając te słowa. Będzie to bardzo miłe zaskoczenie dla masażystów i wyrazi głęboki szacunek dla ich kultury oraz ciężkiej pracy jaką właśnie wykonali.

Zalecamy, aby wziąć kilka głębokich wdechów, usiąść i na chwilę zapomnieć o otaczającym nas świecie, by w pełni docenić to, czego nasze ciało właśnie doświadczyło.