Oferta dla firm – Amari Senses
 

Szanowni Państwo,

Odpowiednio dobrany prezent na Święta może być najlepszym sposobem na odwdzięczenia się za pracę i motywem dla pracownika lub partnera do twórczej pracy i osiągania sukcesów. Taki prezent sprawi, że Wasi pracownicy i partnerzy poczują się docenieni i wyróżnieni.

Amari Senses to miejsce, w którym każdy czuje się zaopiekowany prez profesjonalnych masażystów z Tajlandii. Kojący dotyk, aromaty orientalnych olejków i relaksująca muzyka pomogą się wyciszyć i zapomnieć o problemach dnia codziennego.

Vouchery prezentowe na masaż w Amari Senses to wyjątkowa i ekskluzywna forma upominku dla pracowników i partnerów biznesowych, która podkreśli ich znaczenie.

Bon zaporszeniowy proponujemy w postaci voucheru na dowolnie wybrany zabieg lub w postaci bonu kwotowego, żeby osoba obdarowana miała możliwość samodzielnego wyboru zabiegu. Z przyjemnością przygotujemy indywidualną ofertę według Państwa potrzeb i wymagań.

Jesteśmy siecią najbardziej polecanych salonów masażu tajskiego w Warszawie. Ekskluzywne wnętrza i wysoki poziom wykonywanych u nas masaży, a także profesjonalizm naszego zespołu salonu sprawią iż Wasz pracownik będzie pełen sił i energii, wypoczęty, zrelaksowany i szczęśliwy, co na pewno pomoże mu osiągnąć lepsze wyniki w pracy i zainspiruje na nowe pomysły.


W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z Recepcją salonu.