O salonie


Jesteśmy siecią najbardziej polecanych salonów masażu tajskiego. Dbamy o naszych klientów już piąty rok. W ciągu tego czasu pomogliśmy naszym Klientom wyciszyć się, zrelaksować, usprawnić swoje ciało, jak również wyeliminować długotrwały, męczący ból.


W naszych salonach masują najwybitniejsi masażyści z Tajlandii, gdzie masaż jest integralną częścią życia każdego człowieka, a wiedza o nim przekazywana jest z pokolenia na pokolenie.

Nasi Specjaliści wybierani są na drodze tzw. castingów spośród masażystów mających udokumentowaną edukację i praktykę w pracy z ciałem.Oprócz ogromnego doświadczenia i sprawdzonych umiejętności technicznych, ważna jest dla nas energia masażystów których zapraszamy do współpracy ich zdecydowanie i siła dlatego masaż wykonany w Amari daje pełną satysfakcję i odczuwalne rezultaty w ciele każdego Klienta.

Każdy z naszych Masażystów ukończył najbardziej prestiżowe szkoły masażu w Tajlandii oraz zdobył wieloletnie doświadczenie w najlepszych salonach na całym świecie.Gwarantujemy najwyższy standard usług w każdej naszej placówce. Inspirujemy się salonami działającymi w Tajlandii i do naszych zabiegów wykorzystujemy oryginalne, naturalne Tajskie produkty.

85%

Wracających klientów

8

Lokalizacji

38

Masażystów

5 lata

doświadczenia

35000

godzin masażu

Co nas wyróżnia?

Nasze lokalizacje


Standardy i bezpieczeństwo

maseczki

Wizyty

wizyty tak jak wcześniej umawiamy telefonicznie. Zapraszamy jedynie osoby zdrowe - przed wizytą prosimy o wypełnienie ankiety zdrowia oraz wykonujemy pomiar temperatury ciała.

Dezynfekcja

sterylna czystość: na bieżąco dezynfekujemy powierzchnie kontaktowe specjalistycznym środkiem z certyfikacją na usuwanie wirusów w tym coronawirusa a ponadto (tak jak zawsze) pacjenci są masowani na jednorazowych prześcieradłach usuwanych po każdym zabiegu.

Czyste powietrze

o czystość powietrza dba profesjonalny oczyszczacz, który wymienia powietrze 5-cio krotnie podczas wizyty.

Bezpieczny odstęp

w jednym gabinecie zabiegowym przybywa, oprócz masażystów jeden klient lub max 2 bliskie sobie osoby.
maseczka

Maseczki

nasi masażyści podczas masażu i pozostały personel Amari ma maseczki zakrywające nos i usta.